SGST
Postbus 4040
3006 AA ROTTERDAM
info@sgst.nl
K.v.K. 24479463


Contact:

Heeft u een vraag, mail deze dan naar info@sgst.nl

Telefoon: 010 789 13 99 (vanuit het buitenland +31 10 789 13 99) 

Postadres:

Stichting Garantiefonds Specialistische Touroperators
Postbus 4040
3006 AA ROTTERDAM

Bezoekadres:

Stichting Garantiefonds Specialistische Touroperators
Admiraliteitskade 73
3063 ED ROTTERDAM
(de ingang wordt gedeeld met nummer 72, de intercom is rechts)

Algemene zaken:

Petra Breur
directiesecretaresse
e-mail: breur@sgst.nl

Deelnemers met vragen over hun dossier kunnen terecht bij een van de relatiebeheerders:

Carin Beckers
e-mail: beckers@sgst.nl

Reinier Kraamwinkel
e-mail: kraamwinkel@sgst.nl

Cobie Hoogwerf
e-mail: hoogwerf@sgst.nl

Babette Wisbrun
e-mail: wisbrun@sgst.nl

Deelnemers en relaties met vragen over facturen en betalingen kunnen contact opnemen met:

Silvia Centesova
administrateur
e-mail: centesova@sgst.nl

Media en overige externe instanties:

Erik Jan Reuver
directeur
e-mail: reuver@sgst.nl

bij afwezigheid wordt hij waargenomen door Carin Beckers, adjunct-directeur.

Route:
U vindt ons bezoekadres hierboven. Onze kantoorruimte bevindt zich in het AON-gebouw (ingang 72/73 is links naast de hoofdingang van AON op 62).

Komt u met de auto? Wanneer u route-informatie wilt kunt u deze bij ons opvragen.
Informatie over betaald parkeren in Rotterdam vindt u op www.rotterdam.nl/parkeren.

Komt u met openbaar vervoer? NS-station Blaak is het dichtste bij. U kunt uiteraard ook via Rotterdam Centraal reizen. Per metro (Calandlijn, halte Oostplein), tram (lijn 21, halte Oostplein) of een taxi bereikt u ons kantoor.